Sekretariatet

Sekretariatet er ansatte på kontoret til Hyperion og jobber sammen med Generalsekretær. Hyperion har 5 ansatte, i tillegg til generalsekretær.

Sammen med Generalsekretær består sekretariatet av en organisasjonssekretær i 40%-stilling, en regionskoordinator i 40%-stilling, en aktivitetssekretær i 40%-stilling og to redaktør for Pegasus i 20%-stilling.

 

simon

Simon Skjerven, generalsekretær 

Simon er generalsekretær og er ansvarlig for den daglige driften av Hyperion. Han er også sjef for resten av sekretariatet.

E-post: simons@n4f.no

Telefon: 936 85 231

 

profile

Mikkel Lahlum, organisasjonssekretær

Organisasjonssekretæren bistår og jobber sammen med Generalsekretær med økonomi og administrasjon, samt forefallende arbeid.

E-post: mikkel@n4f.no

Telefon: 95 76 72 80

 

00100sPORTRAIT_00100_BURST20180109122122140_COVER

Karianne Hagen Wendt, regionskoordinator

Regionskoordinatoren følger opp regionslagene i Hyperion og fasiliterer for kommunikasjon med sentrale ledd.

E-post: karianne@n4f.no

Telefon: 458 44 828

 

Margrete

Margrete Bjørge Katanasho, aktivitetssekretær

Aktivitetssekretæren har ansvar for store deler av aktiviteten Hyperion arrangerer og Hyperions sosiale medier.

E-post: margrete@n4f.no

Telefon: 995 60 054

 

Thea-Baardsdatter

Thea Bårdsdatter Foslie, redaktør i Pegasus

Thea jobber spesifikt for magasinet Pegasus, med koordinering av redaksjon og annet informasjonsarbeid.

E-post: thea@n4f.no

Telefon: 90 13 14 04

 

profile

Emmy Henriette Netka, redaksjonsmedarbeider i Pegasus

Emmy jobber spesifikt for magasinet Pegasus, med koordinering av redaksjon og annet informasjonsarbeid.

E-post: emmy@n4f.no

 

 


Stengt for kommentarer.

Til toppen av siden ↑